GAZİANTEP'DE GEZMEK

 

Gaziantep, asırlar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusunu günümüzde korumakta olan Türkiye’nin güzide şehirlerinden birisidir. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven gezginlerin uğrak noktası Gaziantep, tatiliniz için en uygun mekanlardan birisi olabilir ! Gaziantep ve çevresindeki diğer doğu illerini dilediğiniz gibi gezip, eski medeniyetlerin dokusunu hissetmek için araç kiralamak mutlaka tercihiniz olacaktır !

Gaziantep Garanti Oto Kiralama, Gaziantep’de bulunan diğer tüm araç kiralama firmalarından farklı olarak, müşteri memnuniyeti ve müşteri konforunu göz önünde bulundurur. Tek tıkla veya tek bir telefon numarasıyla dakikalar içerisinde Gaziantep gezi ve turlarınız için gerekli olan aracı kolayca kiralayabilirsiniz. Dilerseniz yalnız bir gezgin olun, dilerseniz 25 kişilik bir kafile… Garanti Gaziantep Araç Kiralama tüm ihtiyaçlara yönelik tipte araçlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Gaziantep’de Nereler Gezilir ?

Gaziantep Zeugma Mozaik  Müzesi, Gaziantep Kalesi, Hayvanat Bahçesi, Arkeoloji Müzesi, Harikalar diyarı ve onlarca han-bedesten ve müzeyi ailenizle hemen ziyaret edip unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın !

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi

Dünyanın en çok ilgi gören mozaik eserler müzesi olmaya aday olması ile hem ülkemizin, hem de Gaziantep’in önemli bir değeri olmuştur. Müzede meşhur Çingene Kız mozaiğinden başka yüzlerce farklı mozaik ve eser bulunmaktadır. Tavsiyemiz; ilk fırsatta bu müzeyi ailenizle sakin bir zamanda ziyaret etmenizdir. Ayrıca Gaziantep’e yapacağınız ziyaretlerde bu müzeye kolayca ulaşabilmek için Garanti Gaziantep Araç Kiralama olarak ulaşımınızı kolay ve keyifli olarak sağlayabilmeniz için hizmetteyiz !

Rumkale

Rumkale, Gaziantep gezilecek yerler listemizde.Enfes bir güzelliğin ortasında kurulmuş olan tarihi bir kenttir. Hristiyanlığın ilk yıllarında kurulmuştur ve küçük bir ada kenti andırır. Buraya yapılacak olan ziyaretin bir günü alacağını düşünerek yola çıkmakta yarar var. Ulaşım için en güzel rota ise Halfeti ! Havaalanından rahatlıkla ulaşabilmeniz için Gaziantep Garanti Araç Kiralama olarak siz değerli müşterilerimiz için hizmetteyiz.

Gaziantep Hayvanat Bahçesi

Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi 1800 farklı türden 5000’den fazla hayvanın yer aldığı bu büyük hayvanat bahçesi, Gaziantep’i keşfetmek isteyenler için bulunamaz bir fırsat ! Özellikle ailesi ile gezmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat ! Garanti Gaziantep Oto Kiralama olarak aileniz için en konforlu, ekonomik araçları en uygun fiyatlarla kiralıyoruz !

Tahmis Kahvesi

Tahmis Kahvesi, Gaziantep gezilecek yerler arasında bulunuyor.Tam 500 yılık bir kahve ve Türkiye’deki en leziz kahvelerin sunulduğu yerlerden birisi. Biraz soluklanmak için uygun bir yer. Gidecek olursanız yabani fıstıktan yapılan sütlü menengiç kahvesini tatmadan geri dönmeyin. Garanti Gaziantep Araç Kiralama sundu !

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp ?