Araç Kiralama Şartları

Gaziantep Garanti Oto Kiralamadan Araç Kiralamak İçin Neler Gerekli ?

Gizlilik
Sizden talep edilen tüm bilgiler Gaziantep Garanti Oto Kiralama tarafından sadece kiralama işleminiz için kullanılmak üzere talep edilmektedir. Kiralama amacı dışında bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sürücü Yaşı
Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir. Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır.

Ehliyet Süresi
Gaziantep Garanti Araç Kiralama firmamızdan ekonomik, orta sınıf yada üst sınıf bir araç kiralayabilmek için en az 2 yıllık ehliyet gerekmektedir. Lüks veya büyük araçlar için minimum ehliyet süresi 3 yıldır.

Ek Sürücü
Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün yaş ve ehliyet kurallarına uyması gerekmektedir.

Araç Kiralama Süresi
Araç kiralama süresi en az 1 günlük olmalıdır. 1 günden az süre ile yapılan kiralamalar da 1 gün olarak kabul edilir.

Ödeme Yöntemleri
Firmamızdan yapacağınız araç kiralamalarında, satış temsilcimizin sizlere aktardığı şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Uçuş Bilgileri
Aracınızı havalimanından teslim almak üzere kiralama yapmış olmanız durumunda, uçuş bilgilerinin Garanti Gaziantep Oto Kiralamaya bildirilmesi müşterinin sorumluluğundadır. K

Teslim ve İade
Kiralanan araç yalnızca belirtilen adresten teslim alınmalı ve iade için belirlenen adreste iade edilmelidir.

Yakıt
Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Kiralanan aracın aynı seviyede yakıtla iade edilmesi beklenir. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti ve hizmet bedeli tahsil edilir.

HGS/OGS – Otomatik Geçiş ücreti
Araçlarımızın tamamında OGS veya HGS bulunur. Bu sayede paralı otoyollardan otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. HGS/OGS ücreti kullanıldığı kadar + 10 TL hizmet bedeli ile birlikte araç iadesinde tahsil edilir. HGS/OGS hiç kullanılmamışsa herhangi bir ücret tahsilatı yapılmaz.

Aracın Marka/Seri/Model veya Benzeri Olarak Sunulması
Gaziantep Garanti Oto Kiralama’dan kiraladığınız aracın birebir aynısını size sunmak istiyoruz. Bu durum bazen elimizde olmayan nedenlerle uygulanamayabilir. Araç daha önceki müşteriden geç ya da hasarlı dönerse, teknik bir arıza durumunda ya da başka zorunlu hallerde kiraladığınız aracın marka ve modelini size sunamayabiliriz. Bu durumda aracın benzeri veya üst grupla değiştirilmesi hakkı GAZİANTEP GARANTİ OTO KİRALAMA’dır.

Araç Kiralama Fiyatları
Araç kiralama fiyatları tamamen rekabet ortamında belirlenir. Bu nedenle kiralamanın erken yapılması halinde daha uygun fiyatlarla karşılaşırsınız.

 

Gaziantep Araç Kiralama firmalarının öncüsü Garanti Gaziantep Oto Kiralama !

Call Now ButtonHemen Ara!
× Whatsapp ?