• Pzt - Cmt 08:30 - 19:00
  • Binevler mah. 52.nolu sok. No:18 27500 SAHINBEY/GAZIANTEP
  • Hızlı Rezervasyon +90 555 146 86 86

Araç Kiralama Şartları

Garanti Gaziantep Araç Kiralama 

Garanti Gaziantep Araç Kiralama, müşterilerine en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti veren, sektörde güvenilir ve öncü firmalardan birisidir.

Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimiz aşağıda yer alan şartları okumuş ve kabul etmiştir.

EHLİYET : Garanti Gaziantep Araç Kiralama‘dan araç kiralayabilmek için 2 yılı doldurmuş ehliyet belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

YAŞ: Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimiz en az 24 yaşında olması gerekmektedir.

EK SÜRÜCÜ : Minibüs kiralama, Mercedes Vito kiralama işlemlerinizde dilerseniz firmamızdan sürücü talebinde bulunabilirsiniz. Deneyimli ve uzman şoförlerimiz ile sürücü ihtiyacınıza yönelik ek ücret talep edilecektir. Rezervasyon hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

ARAÇ TESLİMİ : Garanti Gaziantep Araç Kiralama’dan kiraladığınız araçları belirtilen tarih ve saatler arasında ofislerimize teslim edilmediği durumlarda ek ücrete tabii tutulabilirsiniz. Bu yüzden kiraladığınız araçları belirlediğiniz gün ve saatlerde ofislerimize getirmeli, kira süresini uzatma taleplerinizi bir gün önceden rezervasyon hattımızdan bizlere bildirmelisiniz.

KAZA VE ARIZA : Müşterilerimiz kaza durumlarında T.C. yasalarına uygun ve sigorta şirketlerinin uygun gördüğü şekilde raporlama ve tutanak işlemlerini yapmakla yükümlüdür. Sözleşmede adı geçen sürücü yada ek sürücünün haricindeki kullanıcılar sigortasal haklardan yararlanamayacak olup, sigortalardan yararlanılamaz halde olan hasarlar sözleşmedeki sürücüye fatura edilerek tahsil edilmektedir.

TRAFİK CEZASI : Garanti Gaziantep Araç Kiralama firmamızdan araç kiralamış olan müşterilerimiz, araç kiralama süresince araç plakasına kesilmiş olan trafik cezasını ödemekle yükümlüdür. Aracın kirada bulunduğu süre içinde oluşan ancak kiralama bitimi sonrasında tarafımıza ulaşan trafik ve kaçak köprü, otoyol geçişi cezaları, kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Yukarıdaki şartları kabul eden müşterilerimiz, firmamızdan dilediği aracı kolaylıkla rezerve yapıp, belirttiği tarihte istediği yerde aracını teslim alabilir.